Portfolio            Profil            Kontakt

2020

Piotr Kozar

Psychoterapia & hipnoterapia

Logo
Identyfikacja wizualna
Strona www
Piotr Kozar od ponad 25 lat pracuje z ludźmi jako psychoterapeuta. W swojej pracy integruje podejście Ericksonowskie oraz EST (ego state therapy). Pomaga ludziom którzy doświadczają trudnych emocji i chcą lepiej zrozumieć siebie i innych.

Psychoterapia to proces zmiany, prowadzący do poprawy jakości życia. Każdy człowiek jest wyjątkowy, niepowtarzalny i ma w sobie możliwości aby rozwijać siebie i realizować swoje wartości i cele życiowe. Terapia jest w tym pomocna. Doskonałym wsparciem procesu leczenia jest hipnoterapia, a dokładniej hipnoza. Metoda bezpieczna polegająca na kontakcie z własną nieświadomością.

piotrkozar.pl

Inna perspektywa

Zaproponowany przeze mnie znak powstał z uproszczonego kształtu krzesła, które jak wszystko w otaczającym nas świecie jest przez każdego inaczej postrzegane. Podobnie jest w terapii, która polega na spojrzeniu na sytuację z innej perspektywy.

Natomiast zaproponowana przeze mnie kolorystyka nawiązuje do koloru Fiołka Afrykańskiego, kwiatu którego kolor, jako jedyny (ze względu na rzadką odmianę daltonizmu) widział największy pionier terapii z użyciem hipnozy i terapii rodzin—Milton Hyland Erickson, amerykański psychiatra i psychoterapeuta.

Zobacz więcej︎︎︎


Napisz lub
zadzwoń do mnie

© 2022 Michał Piętoń
Wszelkie prawa zastrzeżone.